Neděle, 4 června, 2023
magazin
DomůMóda a ŠtýlAko si vybrať kabelku pre každý vkus

Ako si vybrať kabelku pre každý vkus

Milovníci nakupovania si často chcú kúpiť každú kabelku, ktorú vidia, pretože je mimoriadne ťažké zastaviť sa len pri niekoľkých možnostiach. Oveľa jednoduchšie sa bude vyberať, ak budete rozumieť typom kabeliek a určíte si, čo sa vám najviac hodí.

Existuje široká škála kabeliek od stoviek rôznych značiek, ale existuje niekoľko hlavných typov: nákupná kabelka, crossbody, batoh, crossbody kabelka, veľká kabelka cez rameno, športová taška a batoh. Každý druh je vhodný pre rôzne príležitosti.

Malé kabelky

Menšie kabelky ako napríklad crossbody má zvyčajne malú veľkosť a môže vyzerať jasne aj zdržanlivo. Je určený na malý počet vecí: kľúče, peňaženku, telefón a pár ďalších vecí.

Crossbody kabelky možno nazvať záchranným vakom. Jeho zvláštnosťou je, že má dlhý popruh, takže sa nosí na jednej strane tela s popruhom cez opačné rameno. Tieto tašky sú zvyčajne dostatočne veľké, aby sa do nich zmestili všetky potrebné veci. Tento rok sú veľmi obľúbené!

Veľké modely

Nákupná kabelka je veľká látková taška, ktorá sa najčastejšie používa na nákupy. Zvyčajne má obdĺžnikový tvar, čo vám umožňuje jednoducho nakupovať akúkoľvek veľkosť.

Hobo taška je tiež veľká. Je vyrobený z jemných látok. Má tvar polmesiaca a dlhý popruh pre pohodlné nosenie na ramene. Rám v tejto taške nie je dodávaný, takže pojme predmety akéhokoľvek tvaru, ideálne na výlet do obchodu alebo do posilňovne.

Veľká taška má vždy dve pevné rúčky a pevný rám. Je strednej a veľkej veľkosti, ale má značnú silu. Dizajn môže byť rôzny, takže si môžete vybrať veľkú tašku pre každú každodennú situáciu.

Špeciálne kabelky

Pri športovej taške je všetko jasné už z názvu. Bude tým najlepším pomocníkom na výlety do fitness klubu a outdoorové aktivity.

Mestské batohy sú určené nielen pre študentky. S takouto taškou je vhodné ísť do podnikania, najmä ak ste mladá matka. Ruky sú vždy voľné – môžete vziať dieťa a hovoriť po telefóne. Batohy sa dodávajú v stredných a veľkých veľkostiach, niektoré sú vhodné pre notebooky a tablety.

Batoh je stredne veľká taška s mäkkými stenami. Určené na ukladanie kníh, časopisov, notebookov, priečinkov a iných vecí. Má dvojité rukoväte a dlhý popruh.

Módna kabelka je považovaná za dôležitý doplnok žien a odráža ich individualitu a štýl. Ak si ich vyberiete pre svoj obraz, môžete ho urobiť dokonalým a získať si srdcia mnohých mužov!

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín