Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůMóda a ŠtýlLeto je v plnom prúde a náš letný šatník je plný ľahkých,...

Leto je v plnom prúde a náš letný šatník je plný ľahkých, krátkych a sexy šiat, ktoré sa rozhodne musia tento rok svetu ukázať.

Letné šaty sú však často zradné, čo sa týka spodnej bielizne. Veľmi často sú bez ramienok, alebo sú priesvitné alebo sú biele. Aké zvoliť spodnú bielizeň pod letné šaty? To sa dočítate v našom článku.

Biela farba je jednoducho letná
Biela farba k letu patrí. Pôsobí ľahkým a jemným dojmom, nepriťahuje slnko a krásne dokáže zvýrazniť hnedé opálenie. Preto sú biele farby jednoducho základom letného šatníka av móde patria medzi evergreeny, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

Problém u bielych šiat nestáva však v okamihu, keď sa pod neho volí spodná bielizeň. Ponúkalo by sa zvoliť bielizeň bielu, ale opak je pravdou. Biela spodná bielizeň bude totiž pod bielou látkou presvitať. Preto je oveľa lepšie voliť bielizeň telovú. To splynie s vašou kožu a nikde presvitať nebude.

Bielizeň musí perfektne sedieť
Nielen pri nosení letného oblečenia musí spodná bielizeň perfektne sedieť, ale u ľahkých a priliehavých šiat je to jednoducho nutnosť. Zarezané a zle padnúce spodné prádlo dokáže pokaziť celý outfit. Pokiaľ si tak nie ste spodnou bielizňou istí, zvoľte o veľkosť väčšiu alebo sa obráťte na odborníka, ktorý vám určite poradí.

Aký zvoliť strih spodnej bielizne?
V lete sa nosí oblečenie krátke, priliehavé, vzdušné, priesvitné a vo svetlých farbách. Preto zohráva dôležitú úlohu aj strih spodnej bielizne. Vaším krivkám zvýrazneným v upnutých šatách rozhodne nezalichotí zarezané nohavičky, ktoré zadok rozdelia na nevzhľadné časti. Voľte tak radšej brazílske nohavičky alebo tangá.

Brazílčania sú oproti tangám pohodlnejšie a mnohým mužom pridajú oveľa viac sexy ako tangá. Dôležité je opäť zvoliť správnu veľkosť. Nezabudnite tiež na vhodnú farbu, pod biele a svetlé šaty voľte svetlé spodné prádlo.

Viete, čo ich bralette?
Bralette sú krajkové podprsenky, ktoré sa stali veľmi populárnymi a môžeme ich vidieť takmer na všetkých modelkách spodnej bielizne aj v českých uliciach, festivaloch aj baroch. Bralette sú symbolom ľahkosti a slobody.

Tieto krajkové podprsenky sa nosia pod voľné košele a šaty, ale aj ako samotné iba v kombinácii so sukňou, kraťasmi alebo nohavicami. Čo je dôležité, je vedieť správne a vhodne skombinovať.

Bralette sa kombinuje s takými kúskami, ktoré zachovajú jej ľahkosť, voľnosť a vzdušnosť. Hodia sa k nim sukne, kraťasy alebo nohavice s vysokým pásom. Vďaka tomu krásne vynikne pás nositeľky, pretože vynikne prechod medzi bruchom a bokmi.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín