Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůBývanieMáte pocit, že vášmu domu alebo bytu niečo chýba?

Máte pocit, že vášmu domu alebo bytu niečo chýba?

Nábytok okukaný a časom niektorý už nemoderný? V posteli sa už tak dobre nevyspíte?

Otázky, ktoré sa dajú vyriešiť správnou voľbou. Každá žena má svoj štýl, eleganciu, a to by mal podčiarknuť aj vhodný interiér s modernými doplnkami.

Môžete sa cítiť ako kráľovná

Spálňa nepatrí medzi miestnosti, kde trávime najviac času, ale patrí určite k tým najdôležitejším. Pokiaľ máte radi luxus a štýl, je tu práve pre vás anglická krása luxusných postelí Hypnos. Ručne vyrábané kráľovské postele spoločnosti Hypnos navodia pokojnú atmosféru k vášmu odpočinku, zaisťujú tak plnohodnotný a zdravý spánok. Navyše vás môže tešiť myšlienka, že v rovnakej posteli spí anglická šľachta.

luxusná posteľ Hypnos

Spoločnosť Hypnos sa môže pochváliť titulom „Kráľovské zásluhy“, ktoré udeľuje kráľovná Alžbeta II. Britská kráľovská rodina používa postele Hypnos vo svojich sídlach vrátane Buckinghamského paláca, čo je samo o sebe zárukou kvality a originality.

Sny sa môžu stať reálne

Postele Hypnos nedostali svoj titul len tak, ale sú vyrobené iba z najlepších prírodných materiálov ako je britská vlna, kašmír, hodváb, konské vlasy a alpaka. Poťahy sú šité z mäkkej priedušnej vrstvy britskej vlny a belgického damašku napusteného striebrom, bočné prešitie postele dodáva pevnosť a originálny štýl. Spoločnosť neponúka len postele, ale aj ďalší rad novoklasického nábytku, ktorý zachováva pôvodný tvar, ale už spĺňa požiadavky modernej doby. Pokiaľ sa vám páči štýl art deco, vintage, industry alebo rustikálny nábytok, začnite vo svojom domove so zmenami. Štýlový interiér sa tiež výborne využije v hoteloch, kluboch alebo reštauráciách.

Praktické a pritom originálne

Rustikálne jedálne prichádzajú opäť do módy a vyzerá to, že na pomyselnej špici budú veľmi dlho. Ich výhodou je výborná kvalita, skvelý design, ktorý nikdy neomrzí. Obľuba jedálnych setov stúpa, tak prečo si nezostaviť svoj vlastný, napríklad z dubového masívu v štýle francúzskeho Provance s čalúnenými stoličkami. Na výber je ale aj strohý priemyselný dizajn, ktorý je v súčasnej dobe veľmi žiadaný.

luxusný rustikalny nabytok

Rustikálny nábytok je možné umiestniť aj do modernejšieho štýlu bývania ako je loft. Veľký výber predstavujú aj jednotlivé farby, ktoré zladia vašu domácnosť do najmenšieho detailu.

Moderné a praktické doplnky

Bytový doplnok neplní len funkciu estetickú, ale mal by byť aj praktický. Konzolové a odkladacie stoly sú nielen moderné, ale veľmi dobre skladné, funkčné a dotvárajú štýl izby. Spoločnosť Soul Home predstavuje širokú ponuku konzolových a odkladacích stolov v štýle art deco v minimalistickom poňatí, ktoré môžete umiestniť v spálni, obývačke, predsieni alebo kúpeľni.

prakticke konzolové stolíky

Krásu odrážajúce zrkadlá vo svetle krištáľu

Veľmi harmonizujúce s anglickým štýlom sú zrkadlá Soul Home, ktoré sú navrhnuté tak, aby ladili s celým interiérom. Zrkadlá, či už v štýle art deco, klasika, minimalizmus alebo moderna by nemali vo vašom dome chýbať.

dizajnové zrkadlo

Rovnako tak sa opäť na scénu dostávajú krištáľové lustre, ktoré spoločne s ostatnými doplnkami tvoria dokonalú súhru elegancie a krásy. Kombinácia kryštálov a LED osvetľovacou technikou vytvára zaujímavé teplé odtiene a dodávajú miestnosti nádych nadčasovej elegancie.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín