Neděle, 4 června, 2023
magazin
DomůMóda a ŠtýlNa mnohých celebritách je poznať, že preháňať boj s vráskami sa nevypláca.

Na mnohých celebritách je poznať, že preháňať boj s vráskami sa nevypláca.

Rozumnou cestou je používanie kozmetických prípravkov za prijateľné ceny. Budete vyzerať dobre bez toho, aby vám vrásky pridávali účtenky za kozmetiku.

Upravený vzhľad vám prinesie peniaze
„Ako by nevyzerala dobre, keď môže utrácať za drahú kozmetiku“, povieme si možno niekedy pri pohľade na úspešnú ženu. Prekvapivo to ale môže byť v skutočnosti opačne: žena nevyzerá tak skvele preto, že má peniaze. Ale má peniaze, pretože dobre vyzerá. Jeden britský prieskum totiž potvrdil, že krásni a upravení ľudia zarábajú viac peňazí ako tí, ktorí o seba nedbajú.

Medzi značky, za ktoré nedáte majland a zároveň majú veľmi dobré referencie od užívateľiek, patrí napríklad Eveline. Jej všetok sortiment nájdete na slovenskom e-shope www.evelio.cz. Nájdete tu niekoľko produktových radov, vhodných od 30 až do 70 rokov.

Eveline vo svojich pleťových krémoch vsádza najmä na osvedčenú kyselinu hyalurónovú v kombinácii s ďalšími zaujímavými účinnými zložkami. Konzistencia krémov Eveline je ľahká a pokožke príjemná.

Vitamín C vyhladí prvé vrásky
Novinkou Eveline je rad EXPERT C. Proti prvým príznakom starnutia pleti je okrem kyseliny hyalurónovej vyzbrojený ešte bioaktívnym vitamínom C. Ten podporuje syntézu kolagénových vlákien a aktívny metabolizmus buniek. Krém tak ihneď po aplikácii potláča príznaky únavy a starnutia pleti. Ďalšími účinnými látkami je zelený čaj a ženšen.

So štyridsiatkou si nerobte vrásky
Pre ženy v strednom veku je určený rad Gold Lift Expert. Obľúbený je napríklad spevňujúci krém-sérum 40+. Jednou z účinných zložiek sú výťažky z kombuchy, nazývané tiež elixírom dlhovekosti. Krém v sebe skrýva vzácne oleje, napríklad makadamiový alebo Incha Inchi. Účinky krému rýchlo spoznáte na tých najproblematickejších častiach tváre: v oblasti čela, okolo očí, úst a na brade.

Kde krémy nestačia, nastupujú séra
Na hlbšie vrásky je potom dobré používať aj hĺbkové séra pre zrelú pleť. Sérum NEW HYALURON™ druhej generácie obsahuje 100% kyselinou hyalurónovou, ktorá pôsobí na bunky väzivového tkaniva, kde posilňuje kolagénové a elastínové vlákna. Pomáha pokožke udržiavať vlhkosť a na jej povrchu navyše vytvára ochrannú vrstvu. Už po prvom použití cítite okamžité vyhladenie a spevnenie pokožky.

Nasaďte masku
Pocit profesionálnej starostlivosti si môžete dopriať aj doma, napríklad s pomocou Omladzujúcej masky s diamantom, extraktmi z kaviáru a perál a časticami pravého zlata. Po použití masky je pleť rozjasnená a osviežená. Maska skvele vyživí suchú a unavenú pleť. Výhodou je možnosť zakúpenia balenia na jedno použitie, vďaka ktorému si vyskúšate, či vám maska ​​vyhovuje.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín