Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůMóda a ŠtýlPrírodných bŕzd proti starnutiu je už dostať celkom dosť. Jednou z rastlín,...

Prírodných bŕzd proti starnutiu je už dostať celkom dosť. Jednou z rastlín, ktorá dokáže regenerovať pokožku je Aloe Vera.

Kedy Aloe Vera pomôže
Gél z rastliny Aloe Vera je známy pre svoje liečivé a upokojujúce účinky. Gél pôsobí v rane protizápalovo, príjemne ju ochladzuje a zlepšuje prísun kyslíka do rany, čím urýchľuje hojenie.

Aloe Vera má svoje nezastupiteľné miesto aj v kozmetike, ktorá sa vyhýba syntetickým látkam: či už v prírodnej, bio alebo organickej. Aby však Aloe Vera fungovala, ako má, je nutné, aby bola prítomná v dostatočne účinnom množstve a kvalite.

Až 99,5% Aloe Vera v sebe obsahuje dánska kozmetika AVIVIR, ktorú ponúka internetový obchod www.zdravinadzlato.cz. AVIVIR používa extrakty z Aloe Vera, pestované v Mexiku bez použitia chemických hnojív, pesticídov a herbicídov, a po celú dobu výroby dbá na zachovanie účinných látok. Takto produkovaná a kontrolovaná Aloe Vera s vysokou koncentráciou účinných zložiek potom smie byť označená značkou ACTIValoe®. A s iba takou AVIVIR pracuje. Kozmetika AVIVIR je bez parfumov, parabénov a minerálnych olejov a je navyše predávaná v obaloch šetrných voči životnému prostrediu.

Leto bez vrások
Opaľovanie je síce príjemný relax, ale pokožka je po ňom vysušená a vrásky tak rýchlo pribúdajú. K tomu, aby to tak nebolo, prispieva novinka značky AVIVIR: Aloe Vera slnečný protivráskový krém. Krém má v sebe ochranný faktor SPF 15, čo je stredná sila, takže sa (pri opaľovaní s ohľadom na váš typ pokožky) nespálite, ale zároveň sa bez problémov opálite. Krém navyše funguje aj proti slnečnej vyrážke, tzv. Mallorca akné.

Príroda na vašej strane
Prípravkov proti vráskam je toľko, že je (s nadsadením povedané) skoro až prekvapujúce, že stále stretávame ľudí s vráskami. Príroda a čas sú skrátka silnejšie ako akákoľvek kozmetika. Keď sa ale kozmetika s prírodou spojí, vznikne krém, ktorý predsa len dokáže vrásky redukovať. AVIVIR Aloe Vera protivráskový denný krém je z troch štvrtín tvorený extraktmi z ekologickej Aloe Vera. Ďalšími účinnými látkami sú kyselina glukurónová a kyselina hyalurónová, ktoré pomáhajú pokožke viazať vlhkosť a vytvárajú prírodnú výplň. Linky a vrásky vďaka tomu nie sú tak výrazné.

Hebké prebúdzanie
Príjemným večerným rituálom sa vám stane aplikácia Aloe Vera protivráskového nočného krému. Aloe Vera je v ňom skombinovaná s kyselinou hyalurónovou a bambuckým maslom. Vďaka krému sa budete ráno prebúdzať s hodvábne hebkou pleťou.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín