Úterý, 6 června, 2023
magazin
DomůAktualityJe víkend a vám sa upchal odpad? Nezúfajte a zavolajte krtkovanie NONSTOP

Je víkend a vám sa upchal odpad? Nezúfajte a zavolajte krtkovanie NONSTOP

Je časté, že sa nám niečo pokazí nielen v pracovnom týždni, kedy opravári a servisy fungujú, ale aj počas víkendu, neskoro večer alebo počas štátneho sviatku. Ak práve teraz hľadáte krtkovanie, ktoré vám príde na pomoc rýchlo a kedykoľvek, obráťte sa na Krtkovanie Trenčín.

Bohaté skúsenosti nielen čo sa týka čistenia odpadov

Pre úplných laikov nie je čistenie upchatých odpadov vôbec ľahké. Áno, môžete použiť prípravky na domáce krtkovanie odpadu, ale s veľkou pravdepodobnosťou sa vám bude porucha dookola opakovať, zvlášť, ak je tu veľký nános tukov, nečistôt, prekážka je tvrdá… Vo všetkých prípadoch, či už ide o čistenie odpadov, alebo čistenie kanalizácie, môžete na pomoc povolať spoločnosť Krtkovanie LARA.

Spoločnosť pôsobí v celom Trenčianskom kraji, a tak vám na pomoc príde v mestách, ako Prievidza, Trenčín, Ilava, Dubnica nad Váhom, Púchov, Partizánske, Topoľčany atď.

Krtkovanie volajte NONSTOP

Krtkovanie LARA poskytuje NONSTOP servis 24 hodín 7 dní v týždni. Stačí zavolať na telefónne číslo 0902 369 535, alebo ak sa neponáhľate, napísať správu na e-mailovú adresu servis@krtko-lara.sk. Pracovníci spoločnosti sú skúsení a erudovaní, radi vám tiež poradia, ak si budete priať, ako sa k odpadom správať tak, aby vám po vyčistení a spriechodnení slúžili bez závady po mnoho rokov a nebude potrebovať ani výkopy bagrom kvôli opravám.

Spoločnosť vykonáva elektromechanické krtkovanie odpadov, vysokotlakové čistenie kanalizácie, frézovanie potrubia, monitoring potrubia, monitoring kanalizácie aj trasovanie potrubia.

Pokiaľ vás zaujíma cena za profesionálne krtkovanie a prepchávanie, nejde ju všeobecne stanoviť, závisí až od toho, aká je situácia na mieste. Avšak s istotou sa dá povedať, že ušetríte za časté nákupy prostriedkov na domáce krtkovanie a upratovanie, ušetríte váš čas aj nervy. Vyčistené odpady vám budú slúžiť aj 5 – 10 rokov.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín