Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodyAko profesionálna kaderníčka som dostala žehličku na vlasy

Ako profesionálna kaderníčka som dostala žehličku na vlasy

Remington PROtect S8700 od Blogerky.sk na vyskúšanie. Ako na mňa žehlička zapôsobila av čom sa od ostatných líši?

Ako profesionálna kaderníčka sa stretnem s mnohými žehličkami, kulmami či sušičmi vlasov, preto veľmi rada porovnávam a hľadám skutočnú kvalitu, ktorá je pri úprave vlasov teplom veľmi žiaduca. Tentokrát sa mi dostala do rúk žehlička Remington z radu PROtect, ktorá by sa mala pri úprave o vlasy zároveň aj starať a chrániť ich pred zničením.

Žehlička Remington PROtect

Krásne a lesklé vlasy

Jednou z hlavných výhod tejto žehličky je veľmi ľahká práca. Bola som milo prekvapená rýchlosťou zahriatia žehličky do cca.15 sekúnd. Na digitálnom displeji je možné nastaviť teplotu od 170 °C do 230 °C. Doštičky sú veľmi hladké a vlasy sa tak nikde nezadrhávajú a netrhajú.

Vlasy sa nestrapkajú a sú hydratované

Úprava a starostlivosť zároveň

Pre mňa nezvykom je širšia žehliaca plocha, ale ide iba o zvyk. Urýchľuje čas žehlenia a veľké plus je žehlenie vlasov pri už 170 ° C, vlasy sú krásne hladké, nevysušené, lesklé, hodvábne a veľmi príjemné na dotyk. Môžu za to predovšetkým doštičky zo zdokonalenej keramiky, ktoré sú napustené keratínom a vyživujúcimi olejmi. Ďalšou výhodou je, že žehlička vypúšťa studenú paru, ktorá chráni a hydratuje vlasy.

Pred úpravou

Po úprave

Mala som možnosť žehličku vyskúšať na niekoľkých klientkach, a preto môžem objektívne povedať, že je vhodná pre každý typ vlasov.

Skvelá aj na kratšie vlasy

Jediným nedostatkom je príliš krátky kábel pri používaní v kaderníctve, ale pri domácom využití žehličky je dostačujúce. Mala som veľa žehličiek na vlasy a mám bohaté skúsenosti, s ktorými žehličku Remington PROtect S8700 porovnať, preto ju odporúčam ja aj moje zákazníčky.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín