Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodyS príchodom nového roka začíname bilancovať a premýšľať o tom, čo by...

S príchodom nového roka začíname bilancovať a premýšľať o tom, čo by sme mohli urobiť inak a lepšie ako v uplynulom roku

Medzi najčastejšie predsavzatia patrí „prestať fajčiť“. Stále sa všade dočítame, ako fajčenie škodí zdraviu a navyše to nie je lacná záležitosť. Lenže ako na to? Máme pre vás jednoduché a efektívne riešenie – elektronickú cigaretu.

Moderná metóda fajčenia, ktorá naozaj funguje

Ak sa pozrieme do štatistík, potom zistíme, že na celom svete žije 1,3 miliardy fajčiarov. Toto číslo je doslova alarmujúce a ešte horšie je, že v dôsledku fajčenia ročne zomrie 4,8 milióna ľudí. Pokiaľ denne fajčíte aspoň jednu krabičku cigariet, skracujete si tým život až o 15 rokov. Áno, sú to len čísla, pokiaľ sa však nad nimi viac zamyslíte, zistíte, že cigareta patrí medzi veľkého nepriateľa ľudského zdravia. Napriek tomu väčšina fajčiarov nedokáže prestať.

Ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie a splniť si tak nielen svoje novoročné predsavzatia, vyskúšajte nový spôsob bezpečného fajčenia. Elektronická cigareta uspokojí chuť na nikotín, nie je cítiť a tiež skvele vyzerá. Dizajnovo prepracovaná elektronická cigareta sa tak stane dokonalým doplnkom, ktorý podčiarkne váš imidž a zároveň neobťažuje okolie. Perfektná kombinácia, čo hovoríte?

Skoncujte so smradľavými cigaretami raz a navždy!

Informácie o elektronickej cigarete

Elektronická cigareta uzrela svetlo sveta v roku 2006 v Číne ako reakcia na alarmujúci počet fajčiarov. Ide o jednoduchý prístroj, v ktorom sa vytvára para podobná dymu z klasickej cigarety. Fajčiar má teda pocit, že fajčí, ale nevdychuje škodlivé látky, ktoré vznikajú spaľovaním u bežných cigariet. Za takmer desať rokov, čo sú na trhu, si získali mnoho priaznivcov. A treba podotknúť, že až 96% fajčiarov, ktorí vyskúšali elektronickú cigaretu, skutočne prestalo fajčiť. Dôležitou súčasťou sú aj náplne do elektronickej cigarety, ktoré vdychujete (inhalujete). Môžete si vybrať z mnohých rôznych príchutí (napríklad jablko, banán, Cola, mentol a iné). Elektronická cigareta sa skladá z troch základných súčastí:

• Batérie – poháňa odparovací mechanizmus
• Atomizér – zahriatím sa odparuje náplň
• Náplň do elektronickej cigarety (e-liquid) – obsahuje vôňu, chuť a prípadne aj nikotín

Elektronická cigareta nie je len zdravšia a praktická, ale aj elegantná. Joyetech eGo One Mini predstavuje výkonnú a predovšetkým skladnú elektronickú cigaretu, ktorá sa vám krásne zmestí do kabelky. Môžete ju mať po ruke prakticky kedykoľvek. Je možné vyberať zo štyroch farebných verzií.

Elektronická cigareta Joyetech eGo One Mini

Ak chcete urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym, zvoľte elektronickú cigaretu Joytech eRoll-C, ktorá sa od svojej predchodkyne v mnohom odlišuje. Za zmienku stojí najmä luxusné dobíjacie puzdro a kovové telo, ktoré je tenšie a odolnejšie. Krásne „padne“ do ruky, je ľahká a skladná. Tento typ e-cigarety zaujme nielen ženy, ale aj mužov.

Dojednajte si nové zdravotné poistenie.

Elektronická cigareta Joyetech eRoll-C

Dôležitá je motivácia

O fajčení vie svoje aj tridsaťročná Daniela z Ostravy. „Začala som fajčiť už na strednej škole, vtedy to bolo jednoducho moderné a fajčil skoro každý. Lenže cigarety mi natoľko zachutili, že som sa neskôr dostala až na dve krabičky denne. Môj priateľ sa kvôli tomu so mnou rozišiel, pretože mu strašne vadil ten pach cigariet, sám bol nefajčiar. Často som sa stretla aj s negatívnou reakciou okolia. Mnohokrát som chcela prestať, ale vždy som to vydržala iba pár týždňov ak cigaretám sa opäť vrátila. Sestra mi vlani na Vianoce kúpila elektronickú cigaretu. Hoci som tomu sprvu neverila, naozaj to funguje a ja som už desať mesiacov nevyfajčila ani jedinú klasickú cigaretu. Mrzí ma, že som elektronickú cigaretu neobjavila skôr, je to skvelá vec.“

Aké sú hlavné výhody e-cigarety?

  • Elektronická cigareta nie je zdraviu škodlivá, pretože nevdychujete dym, ktorý obsahuje decht, ale iba aromatizovanú paru s obsahom nikotínu
  • Žiadny nepríjemný zápach
  • Vyššie obstarávacie náklady sa vám čoskoro mnohonásobne vrátia
  • Možno vyberať z mnohých príchutí, náplne do elektronickej cigarety sú veľmi rozmanité
  • Bezpečné fajčenie, elegantný dizajn a jednoduché použitie

Skoncujte s fajčením raz a navždy za pomoci kvalitnej e-cigarety. Inšpiráciu nájdete na webových stránkach mojeelektronickacigareta.sk, a to vrátane poradenstva.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín