Neděle, 4 června, 2023
magazin
DomůRady a návodyHľadáte kvalitnú kozmetiku na opaľovanie, ktorá je odolná a absolútne prírodná?

Hľadáte kvalitnú kozmetiku na opaľovanie, ktorá je odolná a absolútne prírodná?

Mať malé dieťa, znamená pre mnohých, začať sa správať oveľa zodpovednejšie ako tomu bolo doteraz. Malým deťom chceme dopriať to najlepšie z jedla, celkovo pre zdravie, aj pre vývoj a vzdelávanie sa, hľadáme zdravé topánky atd.

Aj teraz s príchodom teplých mesiacov a silných slnečných lúčov s nebezpečným UV žiarením, hľadáme ochranu ich pokožky. Kúpte deťom aj sebe šetrnú, ale maximálne účinnú opaľovaciu kozmetiku RAW ELEMENTS z USA, ktorá je plne prírodná a vhodná úplne pre každého.

RAW ELEMENTS a jej vznik

Značka RAW ELEMENTS vznikla s myšlienkou na šetrné opaľovacie produkty, ktoré nebudú škodiť ľuďom ani prírode. Preto obyčajný človek, plavčík Brian Guadagno, zmenil svoju kuchyňu na laboratórium a začal vymýšľať zloženie pre svoje vlastné opaľovacie krémy. Na trhu úplne chýbali produkty s UV ochranou, ktoré by boli ekologické, a pritom všetkým dostupné.

Prečo si kúpiť práve RAW ELEMENTS

Možno ste doposiaľ o zložení opaľovacej kozmetiky vôbec nepremýšľali… Až s informáciami o RAW ELEMENTS vám možno dôjde, čo všetko neobsahuje, na rozdiel od klasických produktov, ktoré sme doteraz používali.

RAW ELEMENTS obsahujú jedinú aktívnu zložku, a to 23 percentné non-nano oxid zinku. Zároveň obsahuje iba certifikované prírodné a organické zložky. Produkty poskytujú ochranu pred širokým spektrom UVA a UVB žiarenia a sú bezpečné aj vo vode alebo pri zvýšenom potení. Krémy nestekajú a nepália v očiach.

Sú vhodné pre bábätká aj tehotné ženy, zároveň sú hypoalergénne, bez obsahu vonných látok, konzervantov, chemických prísad. Nezanechajú biely film na pokožke a kúpiť môžete aj tónovacie verzie. Nie sú testované na zvieratách, ich zloženie je unikátne.

Kompletnú ponuku RAW ELEMENTS produktov, ktoré zaručujú silnú ochranu pred slnkom vyskúšanú v oceánskom prostredí, nájdete na eliteq.sk.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín