Úterý, 6 června, 2023
magazin
DomůMóda a ŠtýlKryty na mobil v rôznych štýloch

Kryty na mobil v rôznych štýloch

Pri kúpe smartfónu je pre nás dôležité, aby vydržal čo najdlhšie. Životnosť závisí nielen od toho, ako opatrne s ním zaobchádzame, ale aj od toho, ako spoľahlivo je zvonka chránený. Kryty na mobil pomáhajú predchádzať poškriabaniu. Dokážu ochrániť len bočnú alebo dodatočne zadnú časť alebo celé zariadenie vrátane displeja.

Kryty na mobil – overlay

Najpopulárnejší typ „krytu na mobil“. Navrhnuté na ochranu zadnej a bočnej strany puzdra. Jeho požiadavka je vysvetlená pohodlím používania – nie je potrebné neustále otvárať / zatvárať kryt, ak náhle potrebujete prijať prichádzajúci hovor alebo použiť smartfón na iné dôležité účely.

Toto je však mínus takéhoto prípadu: displej zariadenia je vždy otvorený, a preto sa môže poškodiť, pretože nie je chránená. Vyrába sa prekrytie z plastu, silikónu, kože, kovu.

Kryty na mobil – kniha

Druhý najpopulárnejší typ ochrany. Kúpou takéhoto krytu si majiteľ môže byť istý, že jeho zariadenie je plne chránené. Farba a dizajn môžu byť také odlišné, že budú vyhovovať každému vkusu, pretože môžu byť vyrobené v prísnom štýle aj v detskom štýle s kreslenými predponami.

Niektoré typy úplne nezakrývajú displej. Takýto typ puzdra môže mierne zhoršiť celkovú hmotnosť smartfónu, najmä ak je použitý materiál kov.

Flipový kryt

Tento typ krytu môžeme vďaka podobnému spôsobu používania (otvára sa vertikálne) nazvať „notebook“. Rovnako ako knižná verzia chráni všetky strany smartfónu. Pri výrobe sa používa najmä koža alebo náhrada kože.

Nárazuvzdorné puzdro

Funkciou tejto kategórie mobilného puzdra je ultra-ochrana. Nárazuvzdorné kryty sú vyrobené z hliníka, karbónu, používa sa špeciálna technológia spracovania zliatin, ktorá sa mimochodom používa v leteckom priemysle, pretože prispieva k zvýšeniu tuhosti a pevnosti.

Nevýhodou môže byť pre niekoho fakt, že rozmery telefónu v tak spoľahlivej škrupine sú výrazne zväčšené. Ale nie je vylúčené použitie plastového alebo silikónového materiálu – v takom prípade klesá pravdepodobnosť úspešného výsledku pri silnom páde.

Emmori.sk ponúka obrovský výber všetkých druhov krytov na mobilné telefóny v rôznych prevedeniach a farbách. Ponúkame výhodné ceny pre všetky modely.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín