Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodyNádherné 3D vianočné stromčeky vyzerajú, ako živé. Viete, kde sa dajú kúpiť...

Nádherné 3D vianočné stromčeky vyzerajú, ako živé. Viete, kde sa dajú kúpiť lacno?

Pretože už nastal čas pomaly myslieť na Vianoce, mnohí z nás začínajú premýšľať aj o kúpe vianočného stromčeka. Živé vianočné stromčeky sú každým rokom drahšie, taktiež do nákladov na ne musíme počítať aj dopravu domov, tiež strávime množstvo času zháňaním a vyberaním… Ani len starostlivosť o ne nie je vôbec ľahká a po celé Vianoce musíme vysávať ihličie a môžeme mať strach z kvapkajúcej živice. Toho všetkého sa dá ľahko zbaviť, keď si kúpite umelý vianočný stromček. Navyše 3D vianočný stromček je naoko podobný tomu živému, ale postráda všetky jeho nevýhody.

Poďte si vybrať ten pravý vianočný stromček 

K najlepším e-shopom, kde môžete kúpiť vianočnú výzdobu, patrí svetstromcekov.sk. Nájdete tu najväčšiu ponuku umelých vianočných stromčekov za skvelé ceny. Vďaka zaujímavým zľavám vás budú stáť vianočné ozdoby oveľa menej, než bežne. Napríklad 3D vianočný stromček je hitom posledných rokov. Vybrať si môžete jedľu, smrek aj borovicu, a to ako v klasickom variante, ako aj krásne zasneženú, v prevedení biely vianočný stromček. Čo tak 3D smrek kráľovský 210 cm vysoký? Alebo 3D stromček borovica himalájska 180 cm? Populárna je aj 3D kaukazská jedľa 180 cm vysoká. Vyberať môžete z neskutočného množstva 3D umelých stromčekov, či už chcete menší alebo väčší variant.

Jedná sa o vysoko kvalitné umelé stromčeky, ktoré sú skvele hodnotené. Na základe ich výšky sa odvíja aj cena, môžu byť doplnené dokonca aj o LED svetlá. Za cca 200 EUR a viac zoženiete dokonalý stromček a investícia sa vám za pár rokov vráti.

Rozmanitá ponuka vianočných stromčekov

Na svetstromcekov.sk nájdete aj FULL 3D stromčeky, biele zasnežené stromčeky, klasické stromčeky, extra vysoké alebo extra široké stromčeky, umelé vianočné stromčeky v kvetináči, napríklad stromčeky s LED osvetlením a v neposlednom rade, ak riešite problém s nedostatkom miesta, vašou voľbou môže byť úzky vianočný stromček.

V ponuke je aj nejeden vianočný veniec na dvere či stôl, vianočné girlandy, podložky pod vianočné stromčeky, stojany na vianočné stromčeky a mnohé iné. Vďaka akciám nakúpite kvalitne a výhodne.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín