Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodyPaysafecard kupón kúpite pohodlne a rýchlo online

Paysafecard kupón kúpite pohodlne a rýchlo online

Pokiaľ patríte k milovníkom online hier, určite si aspoň občas chcete nejakú tú novú, modernú, kvalitnú a cool onlinovku kúpiť pre maximálne pobavenie seba alebo svojich detí. Aby ste mohli za vybranú online hru zaplatiť, použiť môžete paysafecard kupón. Vďaka nemu získate to, čo si budete priať zaplatiť jednoducho, rýchlo a predovšetkým bezpečne.

Paysafe karta je univerzálnym prostriedkom, s ktorým môžete bez obáv a čakania zaplatiť u stoviek podporovaných služieb.

Oficiálny online predajca na Slovensku

Na Slovensku môžete kúpiť kupóny u oficiálneho online predajcu, vďaka čomu získate kupóny úplne rovnaké, ako z kamenných predajní. Takýmto oficiálnym online predajcom je Herne-kupony.sk. Týmto spôsobom si môžete kúpiť kupón z pohodlia domova a zvoliť si na platbu z niekoľkých platobných metód vrátane úhradu formou hotovosti. Kúpiť si paysafecard kupón online je tak jednoduché, ako nikdy predtým.

Hodnota kupónu paysafe je rôzna, vybrať si môžete z variantov 10, 25, 50 a 100 EUR. Predtým bol v ponuke aj kupón v hodnote 5 EUR, ten sa už ale online ani fyzicky nepredáva.

Bohaté možnosti využitia kupónov paysafecard

Spomenuté kupóny podporujú tie najrozšírenejšie počítačové, konzolové aj mobilné hry. To ale nie je všetko. Využijete ich aj v niektorých aplikáciách a službách, ktorých zoznam si môžete pozrieť priamo na internetových stránkach paysafecard. Aktuálne sa ale jedná o niekoľko tisíc partnerov. Čo sa týka platby, je možné ju vykonať priamo zakúpeným PINom, pomocou mobilnej aplikácie alebo pomocou my paysafecard účtu.

Zákazníci volia paysafecard predovšetkým preto, aby mohli nakupovať bez platobnej karty, aby mohli platiť online jednoducho a bezpečne, pre bohaté uplatnenie kupónu a aj preto, že sú online účet a mobilné aplikácie do detailov prepracované.

Hneď po zaplatení obdržíte kupón e-mailom a môžete ho použiť. Všetko je jednoduché a rýchle.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín