Úterý, 6 června, 2023
magazin
DomůRady a návodyNespáľte sa na slniečku. Používajte úplne prírodnú opaľovaciu kozmetiku vhodnú aj pre...

Nespáľte sa na slniečku. Používajte úplne prírodnú opaľovaciu kozmetiku vhodnú aj pre alergikov

Už ste počuli o hypoalergénnej opaľovacej kozmetike, ktorá k nám zavítala až z ďalekej Ameriky, kde ju zo svojej iniciatívy začal pred rokmi vyvíjať „obyčajný“ oceánsky plavčík Brian Guadagno? Ten totiž na vlastné oči sledoval, ako bežné opaľovacie prípravky ničia prírodu, a zároveň nepriaznivo pôsobia na naše telo. A tak chcel vyvinúť opaľovací krém, ktorý bude držať krok s aktívnymi ľuďmi a budú ho vyhľadávať aj ľudia patriaci k bežnej populácii. Ekologické riešenie vhodné a dostupné pre všetkých sa nakoniec podarilo vyrobiť a my si tieto krémy môžeme kúpiť pod značkou RAW ELEMENTS.

Prečo používať opaľovaciu kozmetiku RAW ELEMENTS?

Je prehľadné a dobré vymenovať si jednotlivé pozitíva, aby ste ich mali zoradené pekne pri sebe a mohli sa rozhodnúť, či do RAW ELEMENTS investovať, alebo nie.

Uveďme, že v tejto opaľovacej kozmetike je jedinou aktívnou zložkou 23 percentný non-nano oxid zinku. Obsahuje len certifikované a organické zložky, poskytuje spoľahlivú ochranu pred širokým spektrom UVA a UVB žiarenia. Spoľahlivo vás ochráni nielen na suchu, ale aj vo vode alebo pri vysokej miere potenia. Krémy nestekajú, nepália a neštípu v očiach.

Dopriať starostlivosť opaľovacej kozmetiky RAW ELEMENTS si môžu všetci, od bábätiek cez dojčiace a tehotné ženy až po alergikov. Produkty sú hypoalergénne, neobsahujú vonné látky, konzervačné látky ani chemické prísady. Na pokožke nezanechávajú biely film a v ponuke nájdete aj tónované verzie.

V neposlednom rade je dobré povedať, že testovanie na sebe vykonávali len priatelia Briana vrátane neho. Neboli vykonané testy na žiadnych zvieratách.

Prečo práve non-nano oxid zinku?

V zložení nájdete non-nano oxid zinku. Dôvod je prostý – na pokožke tvorí fyzickú bariéru, ktorá odráža UV lúče od pokožky, nie ich pohlcuje, ako to môžeme poznať z klasických opaľovacích produktov. Tiež účinne blokuje lúče UVA1, UVA2 a UVB.

Viac informácií o RAW ELEMENTS aj možnosť zakúpiť si ich nájdete na eliteq.sk.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín