Neděle, 4 června, 2023
magazin
DomůRady a návodyO týchto službách v Bratislave ste možno nevedeli

O týchto službách v Bratislave ste možno nevedeli

Stalo sa vám, že ste objavili pre vás novú pobočku no časom ste zistili, že existuje už mesiace? Každý deň sa pohybujeme v tých istých kruhoch. Z domu do práce, z práce do obchodu a potom späť domov. Cez víkend sa ideme radšej prejsť do prírody, ako po meste a objavovať nové zákutia.

Ak sa chceme dozvedieť niečo nové, odblokujeme svoje telefóny a hľadáme informácie na internete. Preto je dobré odprezentovať spoločnosti, ktoré stoja za to v online svete, kde sú informácie dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Dnes si v krátkosti spomenieme tri spoločnosti, o ktorých ste možno ani netušili.

New Living Center 

Všetci dobre vieme, že Bratislava je najľudnatejším mestom na Slovensku a vďaka svojej polohe sa stala moderným metropolitným mestom. Je plná podnikateľov, umelcov a skvelým miestom nielen pre architektov a developerov, ale aj pre každého, kto má záľubu v dizajne a kvalitných materiáloch. Ak hľadáte profesionálne služby a individuálny prístup pri realizácii svojich projektov, navštívte New Living Center. 

V ich priestoroch nájdete množstvo spoločností, ktoré sa venujú stavbe či autodoprave (STAUPRA Bratislava), výrobe bezpečnostných dverí (ADLO), predaju interiérového textilu (Konečný) a mnoho iných. V New Living Center získate komplexné riešenia od projektu, cez stavbu až po interiérovú dekoráciu. Zaparkujte na bezproblémovom priestrannom parkovisku, občerstvite sa v kaviarni a navštívte showroomy, predajne a exteriérové ukážky záhradnej architektúry.

BA Clinic Bratislava – Dental and Beauty

Kinika ponúka všetky bežné služby ako prevencia a dentálna hygiena, záchovná stomatológia (plomby, pečatenie zubov), strojčeky (klasický aj neviditeľný), chirurgická stomatológia atď. Okrem toho sa od roku 2021 venujú aj estetickej medicíne. 

Bielenie zubov Bratislava – túžite po žiarivom úsmeve? Úsmev je jednou z prvých vecí, ktoré si na vás ľudia všimnú. Väčšina ľudí, ktorí si nechajú vybieliť zuby, tvrdí, že to robia preto, aby si zvýšili sebavedomie a získali sebadôveru. Preto profesionálne bielenie zubov dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie procedúry v kozmetickej stomatológii a nie je ničím neobvyklým. Navštívte webstránku kliniky, kde sa dozviete všetky potrebné informácie o bielení zubov.

PLAAN Architekti

PLAAN ARCHITEKTI je inovatívne architektonické štúdio s vlastným showroomom v Bratislave. Venujú sa návrhom bytových a komerčných priestorov a architektúre budov. Zastupujú vybrané európske značky – nemecké, škandinávske, ale aj české. Nájdete tu exkluzívne značky ako Auping (luxusné a pohodlné postele), Grupa (chorvátski inovatívni minimalistickí dizajnéri svietidiel), Amini (inovatívne koberce s afgánskou tradíciou) a iné.

Lokalitu showroomu a ďalšie informácie o spoločnosti a značkách sa dozviete na ich webstránke.

Foto: elements.envato.com, newlivingcenter.sk, baclinic.sk, plaan.sk 

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín