Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůBývanieVýhody betónových plotov pre rodinné domy

Výhody betónových plotov pre rodinné domy

Betónový plot je pevný a funkčný plot pre rodinný dom. Poskytuje dobrú ochranu pred hlukom z ulice, nezvanými hosťami a zainteresovanými cudzincami. Vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu, trvanlivosťou, pevnosťou a vynikajúcimi externými údajmi. Nebude pokrytá koróziou a hnilobou, ako kovové a drevené konštrukcie.

Vlastnosti betónového plota

Dekoratívne betónové ploty sú prezentované v rôznych prevedeniach. Môžete si kúpiť variácie imitujúce drevo alebo tehlu. Betónové stĺpiky a štíty vytvárajú pevnú bariérovú konštrukciu a horizontálne kazety efektívne dopĺňajú celkovú estetiku plotu.

Na výrobu prvkov sa používa vibroliaty betón s oceľovými výstužami. Zábrany zo železobetónu, prefabrikovaného typu. Ich konštrukcia pozostáva z plotových stĺpikov a pevných panelov.

Technické údaje:

• prierez doskovej časti je 45 mm/500 mm;

• štandardná dĺžka (okrem malých odchýlok) – 2000 mm;

• panelová časť – z výstuže O10505® a betónu C35/45;

• doska – dĺžka dosahuje 2m, betónová oceľ rovná 6 mm, cementová zmes 42,5 R so zvýšenou triedou pevnosti, drvený kameň – 4/8 mm, praný riečny piesok – 0,4 mm;

• do betónovej hmoty sa pridávajú špeciálne prísady na zvýšenie stability plotu;

• hmotnosť dosky (v závislosti od výkresu) – pohybuje sa od 70 do 80 kg;

• dĺžka oceľovej výstuže stĺpika – 10,8 m;

• výška plotu – od 1500 do 2500 mm;

• hrúbka oceľových výstuží pre stĺpy– 8 mm.

• medziosová vzdialenosť medzi regálmi – od 2030 do 2080 mm, v závislosti od dĺžky dosky.

Betónový plot sa stavia bez použitia špecializovaného vybavenia. Každý prvok konštrukcie oplotenia je testovaný na spoľahlivosť a bezpečnosť nezávislými odborníkmi v laboratórnych podmienkach.

Objednajte si betónový plot od skutočných profesionálov!

Ak snívate o tom, že sa schováte pred zvedavými očami alebo si jednoducho ochránite svoje vlastné územie a efektívne pridáte ku kráse domu, zavolajte alebo napíšte nám hneď teraz. Rozhodnite sa pre požadovanú dĺžku betónového plotu alebo využite zručnosti a znalosti našich majstrov. Jednoducho si tiež môžete vypočítať cenu prostredníctvom kalkulačky ceny plotu.

U nás si môžete objednať pevné, odolné a krásne betónové ploty s hladkým povrchom, akéhokoľvek dizajnu a farby. Navyše si budete môcť vytvoriť svoj vlastný jedinečný plot z rôznych panelov. Vyplňte kontaktný email a my rýchlo prídeme, premeriame, vypočítame za pre vás výhodnú cenu.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín