Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodyDovolenka na Slovensku je krásna. Napríklad na Liptove

Dovolenka na Slovensku je krásna. Napríklad na Liptove

Prajete si navštíviť nejaké pekné miesto Slovenska, kde je počas jesene radosť stráviť týždeň alebo predĺžený víkend? Alebo už zvažujete, kde sa vydáte na Silvestra, alebo kde sa hneď na jar rozbehnete, akonáhle sa roztopia prvé snehy? Mať sa na čo tešiť je v zime veľkým lákadlom pre mnohých z nás, prečo si nerezervovať už teraz dovolenku, ktorú si užijeme napríklad za pol roka? Možností je na Slovensku mnoho, stačí si vybrať napr. na Hauzi.sk.

Ubytovanie na Slovensku aj v Čechách

Či už hľadáte ubytovanie Liptov, ubytovanie Trenčín alebo napríklad ubytovanie Košice, Hauzi.sk vám ho pomôže behom chvíľky nájsť. Stačí do vyhľadávacieho riadku napísať, na ktoré miesto sa chcete pozrieť, alebo si vybrať z vopred navolenej ponuky miest. Inšpirovať sa môžete aj podľa tipov na peknú dovolenku alebo miesta, ktoré môžete navštíviť. Také tipy nájdete pri každom mieste. Napríklad keď kliknete na ubytovanie Liptov a zídete úplne dole na stránku pod všetky ponúkané ubytovania, uvidíte zaujímavý obsiahly článok s nápadmi, kde si v danej lokalite zájsť, čo vidieť, čím je zaujímavá, niečo málo z histórie…

Nechajte sa inšpirovať hodnotením

Hauzi.sk využíva denne množstvo cestovateľov i dovolenkárov. Ubytovanie hľadajú nielen ľudia, ktorí idú na dovolenku, ale aj zamestnanci firiem alebo napríklad tí, ktorí sa vydávajú na služobnú cestu a každú noc trávia v inom meste. Vďaka tomu potom môže každý udeliť recenziu ubytovaciemu zariadeniu, v ktorom sklonil hlavu. Vy sa môžete týmito recenziami nechať inšpirovať a podľa toho vybrať, do ktorého hotela, penziónu, apartmánu alebo napríklad chaty či chalupy sa vydáte.

Poďte sa pozrieť na mnoho chát, hotelov atd. na Slovensku aj v Čechách, rezervujte si niektoré a tešte sa na dovolenku, či už bude teraz na jeseň, v zime alebo napríklad s príchodom jari. A nezabudnite sa pozrieť na zaujímavosti daného mesta, aby vám neuniklo nič pekné, čo stojí za zhliadnutie.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín