Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodyPriaznivé účinky vône na našu psychiku sú už preukázané

Priaznivé účinky vône na našu psychiku sú už preukázané

Aromaterapia je v dnešnej dobe bežná a vyhľadávaná pre svoju jednoduchosť a účinnosť. Prinášame vám tip na netradičné a veľmi príjemné využitie aromaterapie u vás doma.

Vonné sviečky sú jedným z najobľúbenejších druhov aromaterapie. Nie je ale sviečka ako sviečka a nie každý vosk robí nášmu zdraviu dobre. Vlajková loď z radu produktov Stephena Cordiny, ručne vyrábané luxusné sviečky, sú vyrobené z tak jemného prírodného sójového vosku, že ich môžete použiť aj ako upokojujúci a hydratačný balzam na ruky a telo. Jednoducho ponorte prst do rozohriateho vosku alebo nalejte vosk priamo na koži.

Za značkou Aroma&Therapy by Stephen Cordina stojí profesionálny aromaterapeut, ktorý pôsobí viac ako desať rokov v alternatívnej terapii. Do svojich produktov vkladá svoje vzdelanie a skúsenosti získané v Londýne, vo Švajčiarsku, či na Malte, kde momentálne žije. Všetky produkty Stephena Cordiny sú ručne vyrábané iba z prírodných materiálov, neobsahujú umelé prídavky. Naopak v nich nájdete vysoko kvalitné esenciálne oleje, ktoré majú blahodarné účinky na ľudskú myseľ.

Sójový vosk na masáž a balzam

Luxusné sviečky zo sójového vosku

Sviečky značky Aroma&Therapy by Stephen Cordina sú registrované ako kozmetický produkt. Horúci sójový vosk z týchto sviečok sa dá použiť ako balzam na telo a ruky. Teplota rozohriateho vosku je iba 40 ° C, čo je veľmi príjemná teplota nielen pre unavené ruky, ale napríklad pre zmyselnú a voňavú masáž. Vosk obsahuje proteíny, vlákninu a vitamín E, ktorý je skvelým antioxidantom pre vašu kožu, takže okrem aromaterapeutického zážitku zároveň vyživíte a zjemníte vašu pokožku.

Sviečky zo sójového vosku

Sójový vosk sviečok Stephena Cordiny má niekoľko podstatných výhod a rozdielov oproti bežne používanému parafínu. Tým, že neobsahuje žiadne umelé prídavky, je oveľa vhodnejším variantom napríklad pre alergikov alebo astmatikov. Pri spaľovaní týchto sviečok sa tiež produkuje oveľa menej sadzí a nezvyšuje sa obsah CO2 v atmosfére. Sójový vosk navyše horí dlhšiu dobu. Vyydrží horieť až o 50% dlhšie, než vosk parafínový.

Balzam na telo i dušu

Vybrať si môžete zo štyroch vôní. Poteší vás zmyselná a afrodiziakálna Ylang Ylang & Mandarinka, povzbudzujúca Ruže & Citrus, relaxačná Citrus & Škorica alebo elegantná Cordina No.4, čo je unikátna kombinácia niekoľkých éterických olejov, ktorá je tajným receptom Stephena Cordiny.

Aróma&Therapy

Parfém pre váš byt

Pokiaľ dávate prednosť skôr bytovým vôňam pred vonnými sviečkami, aj vy tu nájdete ten pravý pôžitok pre vaše čuchové bunky. Zvoliť si môžete bytový parfém alebo difuzér so zmyselnou vôňou Ylang Ylang & Mandarinka, stimulujúca Ružu & Citrus alebo relaxačný Citrus & Korenie.

Ponorte sa do luxusných vôní a doprajte si tú pravú aromaterapiu v pohodlí domova.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín