Neděle, 2 dubna, 2023
magazin
DomůRady a návodySvieža vôňa prírody, jazmínu alebo jablka so škoricou

Svieža vôňa prírody, jazmínu alebo jablka so škoricou

Príklady vôní, ktoré nastolia pokoj a pohodu presne takú, akú si prajeme. K tomu potrebujeme nielen danú vôňu alebo esenciálny olej, ale predovšetkým tú správnu arómu difuzér.

Jednou z celosvetovo najznámejších značiek aróma difuzérov je firma Stadler Form, ktorá ponúka nielen kvalitu, ale aj zodpovedajúci dizajn. Aby ponuka bola kompletná, sú súčasťou ponuky tie najatraktívnejšie vône a esenciálne oleje.

Dizajnový aróma difuzér Lea

Aróma difuzér Lea, sa právom radí medzi takzvané chytré domáce prístroje. Je obdarený unikátnou technológiou a vie vypúšťať vôňu do celej miestnosti jemne a diskrétne. Vaša obľúbená vôňa sa tak bude ľahko udržovať v interiéri, ako dlho budete chcieť. Tento luxusný a výnimočný difuzér môže byť v prevádzke iba na batérie, takže nepotrebuje napájací kábel. Je vybavený intervalovým systémom, ktorý zaisťuje dlhodobú prevádzku, a to tak, že v činnosti je 10 minút a na 20 minút sa prepne do pokojového režimu. Lea ale tiež vie vypúšťať vôňu v závislosti od denného svetla. Ak sa začne v miestnosti stmievať, difuzér sa automaticky vypne. Výrobcovia nezabúdajú ani na dizajn, takže aromatický difuzér Lea si môžete zaobstarať v štyroch rôznych farbách. V bielej, bronzovej, čiernej a limetkovej.

aróma difúzer Lea

Aróma difuzér Lea je vhodný pre miestnosti do 50 m2/125 m3. Jeho zásobník pojme akékoľvek vonné esencie s objemom do 10 mililitrov a hlučnosť je nižšia ako 25 dB.

Čarovný difuzér Jasmine

Oblé tvary arómy difuzéra Jasmine sa hodia takmer do každého interiéru ako dekorácia. Málokto spozná, že sa jedná o praktickú časť bytu alebo osviežovať vzduchu. Trochu pripomína ozdobný kvetináč alebo misku. Pokiaľ si budete priať, bude nenápadne vypúšťať svoju vôňu v 20 minútových intervaloch pokojne celý deň. Pracuje formou ultrazvukovej technológie a vie premeniť vodu zmiešanú s esenciálnym olejom na extra jemnú paru. Tá sa jemne rozplynie v interiéri. Rovnako ako jej kolegyňa Lea, je v predaji v štyroch farbách. V prevádzke vydrží až 24 hodín na jedno naplnenie. Kapacita nádrže je 100 mililitrov. Jasmine sa môže pochváliť rozmermi 130 x 90 x 130 milimetrov a váhou 0.4 kilogramy.

aróma difúzer Jasmine

Aróma difuzér Jasmine je napájaný sieťovým adaptérom. Má dva prevádzkové módy, a to kontinuálny režim, intervalový režim. V prevádzke môže byť až 21 hodín. Difúzer Jasmin získal významné disegnové ocenenie Good Design, Housewares design awards – Best in category.

Exkluzívne oleje a esencie

Ťažký vzduch v miestnosti sa stane minulosťou so 100 percentne čistými éterickými olejmi priamo zo Švajčiarska. Čisté a prírodné esenciálne oleje REFRESH, RELAX a REVIVE vám zaistia príjemnú vôňu v celej miestnosti. Na výrobe olejov značky Stadler Form sa podieľajú špecialisti na vonné zložky zo Švajčiarska. Vyrábajú sa z vysoko kvalitných rastlinných esencií a sú ručne balené. Pri ich výrobe sa zohľadňujú ekologické podmienky, čo znamená, že sa oleje netestujú na zvieratách a neobsahujú žiadne syntetické látky, pesticídy ani parabény.

Čím si prevoniate svoj domov vy?

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín