Úterý, 6 června, 2023
magazin
DomůRady a návodySérum z kyseliny hyalurónovej vás milo prekvapí svojimi účinkami

Sérum z kyseliny hyalurónovej vás milo prekvapí svojimi účinkami

Účinky séra z kyseliny hylaurónovej sú skutočne pozoruhodné a predovšetkým viditeľné. Pokiaľ ho budete používať krátkodobo, uvidíte prvé výsledky vyhladenia hornej vrstvy pokožky a vrások. Stredne molekulárna kyselina hyalurónová dlhodobo zlepšuje štruktúru pokožky, ktorá je zároveň hydratovaná a spevnená, vrásky sú v počiatku vyhladzovania.

Dlhodobé užívanie a viditeľné zmeny

Ak budete  užívať sérum z kyseliny hyalurónovej dlhodobo, prenikne do hlbokých vrstiev pokožky, dôjde k stimulácii vlastnej bunkovej produkcie a k posilneniu pružnosti pokožky. Tiež bude podporená prírodná produkcia kyseliny hyalurónovej a kolagénu v tele. Ak produkt obsahuje zároveň aloe vera, bude podporená aj tvorba nového tkaniva.

Produkt, ktorého sa už nevzdáte

Na trhu hľadajte  sérum s kyselinou hyalurónovou s vysokým obsahom aloe vera a kolagénu, kedy je použitá kombinácia kyseliny hyalurónovej vo forme hyaluronátu sodného a 100% hovädzieho kolagénu. Najlepšie séra sú uschované vo fľaštičke s dvojitým obalom, aby bol obsah chránený pred priamym slnečným svetlom. Dávkovacia pumpička vždy zaistí presné odmeranie dávky séra pri každom použití.

Sérum hydratuje a vyživuje pokožku, omladzuje pleť, dopĺňa jej cennú výživu. V tejto forme dokáže kyselina hyalurónová preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, pôsobí na ňu vnútorne, má na pokožku anti-aging efekt. Použitie je možné ako na deň, tak aj na noc, pre všetky typy pleti v každom veku.

Hyalurónové sérum od 25 rokov

Naše telo si vie samo vyrábať kyselinu hyalurónovú, ale so stúpajúcim vekom jej produkcia klesá. K tomu dochádza okolo 25. roku života. Preto je práve tu vhodné začať užívať hyalurónové sérum.

Neváhajte a začnite užívať hyalurónové sérum. Budete žiariť s pokožkou bez vrások.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín