Úterý, 6 června, 2023
magazin
DomůRady a návodyVáš nový zábavný komplex od nápadu po realizáciu

Váš nový zábavný komplex od nápadu po realizáciu

Detské ihriská a trampolínové parky sú nesmierne obľúbené a stále navštevovanejšie miesta neobmedzenej zábavy, športovania i relaxu, kde si každý príde na svoje.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie sú veľkým lákadlom pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Ponúkajú možnosti športových aktivít a atrakcií od výmyslu sveta, ktoré tu môžu vyskúšať na vlastnej koži a zažiť tak ozajstné dobrodružstvo.

Od nápadu k plánu projektu

Nosíte v mysli ideu vášho budúceho detského ihriska alebo trampolínového parku? Chceli by ste premeniť vašu túžbu na realitu a zatiaľ neviete presne, ako na to?

V tom prípade môže byť pre vás užitočné vedieť, čo k samotnej realizácii budete potrebovať a ako zhmotniť váš plán.

Uskutočnenie každého úspešného projektu sa začína detailným plánom, aby bol výsledný počin čo najefektívnejší a spĺňal čo najlepšie dané požiadavky a predstavy.

Pri plánovaní a výstavbe vnútorného ihriska alebo trampolínového parku sú dôležitými faktormi kreativita a fantázia, technické zručnosti a najmä odbornosť a skúsenosti.

Projekt na detské ihrisko a jeho výstavbu vyžadujú určitý proces, kde sa krok za krokom približujú predstavy k realite. Rovnako je to v prípade výstavby trampolínového parku.

Koncepcia našej spoločnosti ako generálneho dodávateľa a skúseného partnera zahŕňa všetko potrebné pre výstavbu vášho interiérového ihriska alebo trampolínového parku.

Od poradenstva, cez plánovanie až po samotnú realizáciu, môžete sa spoľahnúť na to, že sme tu pre vás od vášho prvotného nápadu až po uskutočnenie projektu a následnú údržbu. Rovnako ak budete potrebovať náhradné diely, je možnosť si ich zadovážiť a dať nainštalovať.

Naša spoločnosť ponúka na mieru ušité koncepty, prispôsobené vašim predstavám a potrebám. K dispozícii je široká škála vybavenia pre vaše atrakcie,

doplnky na detské ihriská a do trampolínových parkov, no aj gastro zariadenie či sanitárne vybavenie.

Pri prvom osobnom stretnutí sa na základe vašich požiadaviek a predstáv začína poradenský servis, ktorý je vám potom neustále k dispozícii. Nasleduje návšteva miesta, kde má byť vystavaný trampolínový park alebo vnútorné ihrisko. Je potrebné sa oboznámiť so stavebnými podmienkami, aby mohol byť priestor čo najlepšie využitý.

Od plánu k realizácii

Keď je plán projektu hotový a prispôsobený vašim požiadavkám, začína sa s jeho 2D formou, ktorá prechádza do detailného návrhu a 3D modelu.

Plánovanie každého projektu prebieha podľa platných noriem a predpisov, na základe dlhoročných skúseností a veľkej odbornosti. 

Nasledujú plány montáže a výrobné plány, ktoré sú pred samotnou výrobou esenciálne.

Interiérové ihrisko aj trampolínový park môžu byť vybavené rôznymi druhmi vzrušujúcich atrakcií a produktov, ktoré vašim návštevníkom poskytnú príležitosti pre skvelú zábavu, šport aj oddych.

Možnosti vybavenia vnútorného ihriska

Fun Park je priestorovo rozľahlé detské ihrisko, vybavené pestrými atrakciami. Býva tematicky bohatý a môžete si ho nadizajnovať v podobe rozličných motívov, ako dinopark, džungľu, pirátsky park a mnoho ďalších.

Fun Box je priestorovo menšia obdoba detského ihriska, ktorá býva najčastejšie v reštauráciách, hoteloch či nákupných centrách.

Možnosti vybavenia trampolínového parku

Jump arena je vybavená športovými a kaskadérskymi trampolínami, ktoré ponúkajú možnosti pre kaskadérske triky a kúsky a rozvíjanie pohybového umenia.

Bounce parkour je prekážková dráha s trampolínami a je aj nesmierne populárna.

Jump tower alebo skokanská veža môže byť navrhnutá v rôznych výškach a mať aj viacej plôch na skákanie.

K dispozícii je mnoho ďalších atraktívnych prvkov a produktov, z ktorých si môžete zvoliť tie, ktoré najviac rezonujú s vašimi predstavami a plánmi.

Váš nový zábavný komplex

Na začiatku každého úspešného projektu je dobrý nápad.

Prajeme vám, nech na jeho zdarilom konci stojí vaše nové ihrisko, či váš nový trampolínový park. A nech sa do neho návštevníci stále radi vracajú, pretože to za to skratka stojí.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín