Neděle, 4 června, 2023
magazin
DomůRady a návodyŽehlite rôzne druhy textílií bez obáv so špičkovou naparovacou žehličkou Braun

Žehlite rôzne druhy textílií bez obáv so špičkovou naparovacou žehličkou Braun

Žehlička s parným generátorom zmení jednu z najviac nenávidených ženských domácich prác na zážitok a navyše ušetrí až polovicu času a miesto.

To, že väčšina žien žehlenie neznáša, je fakt. O mužoch ani nehovoriac. Patríte do tejto početnej skupiny tých, ktorí sa so žehlením nekamarátia? Máme pre vás hneď minimálne dva dobré dôvody, ako urobiť zo žehlenia príjemnú, alebo aspoň znesiteľnú činnosť.

Aj tu platí, že všetko je o prístupe. Čo je dôležité? Skúste si vždy spomenúť na to, prečo je žehlenie prospešné a zaobstarajte si žehličku, ktorá vám túto činnosť maximálne uľahčí. Ideálnou voľbou je žehlička s parným generátorom od značky Braun.

Prečo je žehlenie dôležité?

K životu patria aj situácie, ktoré človeku nie sú príliš pochuti. Avšak pokiaľ si dokáže zdôvodniť, prečo má daná činnosť pre neho význam alebo je prospešná pre ostatných, prípadný odpor sa prekonáva ľahšie. Dokonca je možné urobiť danú vec s radosťou a dobrý pocit po jej zvládnutí je na nezaplatenie. Platí to aj pre takú obyčajnú činnosť, akou je žehlenie.

Aké sú pozitíva žehlenia? Teplo zo žehličky zabíja choroboplodné zárodky, napríklad baktérie. Aj preto je dôsledné žehlenie dôležité najmä pri malých deťoch, ktorých imunitný systém sa stále vyvíja. Navyše žehlenie dodá oblečeniu lepší vzhľad a do určitej miery ho chráni pred poškodením, teda sa pomalšie opotrebúva. Žehlením je tiež možné odstrániť nepríjemné pachy. A keď sa trochu posnažíte, môže byť pre vás dokonca relaxom a odreagovaním – pustite si obľúbenú hudbu alebo film, uvarte voňavý čaj, sústreďte sa na to, čo robíte a užívajte si flow aj pri žehlení.

Žehlenie uľahčí parný generátor

Už viete, že žehlenie má svoj význam, a dokonca môže byť prospešné aj pre vašu psychiku. Pokiaľ si zaobstaráte prvotriednu žehličku, ako napríklad parný generátor, ušetríte čas i energiu potrebnú na žehlenie.

Žehliaci parný generátor Braun CareStyle prináša až 50-percentnú úsporu času v porovnaní s bežnou naparovacou žehličkou. Dokonale vyžehlená bielizeň je samozrejmosťou. Ušetrený čas môžete venovať sebe alebo svojim blízkym.

Žehlička s parným generátorom disponuje špeciálnym systémom iCare, ktorý zabezpečí nastavenie správnej teploty pre akékoľvek tkaniny. Spáleniny či znehodnotené oblečenie sa stanú raz a navždy minulosťou. Pre citlivé alebo mierne pokrčené materiály je vhodný Eco režim. Ergonomický tvar zaručuje príjemné a ľahké držanie.

Tu však výhody parného generátoru ani zďaleka nekončia. Žehliaca plocha sa ľahko kĺže po akomkoľvek materiáli a poradí si aj s ťažko dostupnými miestami, ako sú napríklad švy. Vďaka systému Easy Lock sa žehlička ľahko zaistí proti pošmyknutiu, uloží sa na miesto, kde patrí a zároveň je pripravená na ďalšie použitie.

Hladko to pôjde aj s naparovacou žehličkou

Naparovacia žehlička je tiež jednou z možností, ako si uľahčiť a spríjemniť žehlenie. Avšak iba v prípade, že si vyberiete naozaj výnimočnú. Takou je aj naparovacia žehlička TexStyle značky Braun. Okrem toho, že patrí k najrýchlejším, disponuje dizajnom, vďaka ktorému vyhovuje aj tým najnáročnejším potrebám a požiadavkám pri žehlení.

Pre túto žehličku nie je problém kĺzať sa všetkými smermi. Kĺzavá žehliaca plocha sa hladko pohybuje aj po gombíkoch či zipsoch. S nepoddajnými záhybmi si poradí ostrá špička. Oceníte aj rýchle nahriatie žehličky a veľkú nádržku na vodu. To všetko sú detaily, ktoré dokážu ušetriť fúru vášho času i energie.

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín