Úterý, 6 června, 2023
magazin
DomůMóda a ŠtýlZlaté náušnice - klasika, ktorá je vždy v móde!

Zlaté náušnice – klasika, ktorá je vždy v móde!

Zlaté šperky sú obľúbené a cenné v každej krajine sveta. Zlaté prívesky, retiazky, amulety, krížiky a prívesky dopĺňajú stovky variácií dámskeho outfitu – od prísneho biznis obleku až po večerné, svadobné či ľahké letné šaty.

Náušnice z bieleho, ružového alebo klasického zlata si obľúbili najmä dámy. Vyzerajú naozaj šik a draho!

Čo sú zlaté náušnice

Podľa materiálov, výrobných technológií a konečných nákladov sú zlaté náušnice rozdelené do štyroch hlavných typov:

Vyrobené z červeného zlata – ušľachtilý odtieň je dosiahnutý vďaka vysokému obsahu medi v zliatine. Náklady na takéto náušnice sú vyššie ako šperky zo žltého či bieleho zlata, no zároveň vyzerajú naozaj luxusne.

Vyrobené z bieleho zlata alebo s kombinovanými vložkami – kombinácia bieleho a klasického, žltého zlata je veľmi obľúbené v západnej Európe a Severnej Amerike.

Žlté zlato – večná klasika, ktorá vždy zostane v móde.

Šperky z kombinovaných zliatin a „ružového“ zlata – tieto náušnice sú ideálne za pomer ceny a kvality, dobre vyzerajú a zachovávajú si prirodzený lesk po mnoho rokov.

Zlaté náušnice môžu byť zdobené diamantmi, drahými kameňmi alebo môžu obsahovať vložky z iných drahých kovov – napríklad striebra alebo platiny.

Prečo sú zlaté náušnice také obľúbené

Elegantné šperky z kvalitného zlata sú doplnkom, ktorý podčiarkne vkus a jedinečný štýl každého dievčaťa! Dôkazom toho sú štyri jedinečné vlastnosti, ktoré sú jedinečné pre skutočne vzácne šperky:

Žiarivý vzhľad – zlaté šperky majú jedinečný lesk, lesk a lesk, ktoré sa uchovávajú desiatky rokov.

Zlepšenie imidžu – náušnice z bieleho alebo ružového zlata sú považované za znak schopnosti a úspechu majiteľky.

Všestrannosťzlaté náušnice môžete nosiť takmer ku každému outfitu, v každom ročnom období a na rôzne udalosti: od spoločenských večierkov až po spoločenské stretnutia v priateľskej spoločnosti.

Jedinečný dizajn a štýl – množstvo veľkostí, tvarov a šperkov zo zlatých šperkov vám umožní vybrať si jeden alebo viac párov náušníc pre rôzne obrázky a štýly, na špeciálne príležitosti aj každodenné nosenie.

Pár zlatých náušníc bude dokonalým darčekom pre dievča, manželku alebo príbuzného v akomkoľvek veku! Takéto šperky sú skutočne univerzálne a ich hodnota rokmi len rastie, rovnako ako svetové ceny zlata najvyšších štandardov!

- Reklama -spot_img

Aktuálne správy

- Reklama -magazín